Romantické víkendové pobyty pro dva


Wellness Hotel Lafonte **** Karlovy Vary - Ideální místo pro wellness pobyt

16.12.2012 18:59

Kdo by neznal Karlovy Vary, proslulé přední lázeňské město, které leží na západě Čech. Je známé nejen léčivými prameny, četnými kolonádami a krásným historickým centrem, ale také kulturním a sportovním vyžitím. Ve Varech se nachází i celá řada ubytovacích a relaxačních zařízení, z nichž rozhodně stojí za zmínku Hotel Lafonte, který kombinuje vysoce komfortní ubytování a pestrou nabídku wellness. Mezi další výhody patří skvělá dostupnost a vlastní bezpečné parkování v nově vybudovaném parkovacím domě.

Wellness Hotel Lafonte najdete v poklidné části města – Rybáře. Největším lákadlem, kvůli kterého hotel pravidelně navštěvují nejen čeští, ale i zahraniční turisté, je především široké spektrum wellness služeb a procedur. Kromě bazénu s protiproudem, sauny, vířivky a kosmetického salonu, můžete využít lékařského vyšetření a spoustu léčebných, rehabilitačních a relaxačních balíčků v místním balneo centru. Gurmáni ocení stylovou restauraci s dobovým interiérem, ve které si mohou dopřát bohatou snídani, vydatný oběd a romantickou večeři u sklenky dobrého vína.

Ubytovat se můžete v některém z 26 dvoulůžkových pokojů, díky kterým si Hotel Lafonte své čtyři hvězdičky opravdu zaslouží. Jsou vybaveny sprchou a WC, fénem, Sat-TV, telefonem, pokojovým trezorem, minibarem a psacím stolem. Samozřejmostí je připojení na internet. Do všech pokojů se lze dostat výtahem a dva pokoje v 7.patře lze na požádání propojit v apartmá.

V blízkosti Karlových Varů je bezpočet atraktivních lokalit, do kterých si můžete udělat výlet s celou rodinou. Za zmínku stojí město a hrad Loket, klášter Teplá, zámek Kynžvart nebo chráněná krajinná rezervace Slavkovský les s nádhernou scenérií Svatošských skal. Neméně zajímavé jsou i místní expozice v Muzeu Jana Bechara a Muzeu a sklárně Moser.

Kompletní nabídka pobytových balíčků na https://www.vikendovepobyty.eu

 

—————

Zpět